top of page
tropické Listy

HLEDÁTE NOVÝ DOMOV?

Pak jste tady správně. Ať už plánujete byt či dům koupit, nebo si ho chcete jen pronajmout, rádi vám pomůžeme. Máme dlouholeté zkušenosti s obojím. Každý den sledujeme novinky a trendy na trhu, abychom pro vás v Kostarice dokázali najít to nejlepší místo pro život, ať už si ho představujete jakkoli. V Reality Kostarika jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

Koupě bytu
“Jedna z nejlepších zkušeností s makléři. Pan Oryščenko byl nápomocný, vždy odpověděl na mé dotazy a pomohl s jakýmkoli problémem. S jeho pomocí trvalo jediný týden, než jsem zaplatil za dům, který jsem kupoval. Ještě jednou díky, vaši práci hodnotím 10/10."

Pavel Janák

KDYŽ KUPUJETE

 • Hledáme pro vás to nejlepší a také nejnovější, co se na kostarickém realitním trhu právě objeví.

 • Nevadí, že máte neobvyklá přání. Najdeme vám byt či dům na míru.

 • Pomůžeme zorientovat se na trhu nemovitostí a odhadnou jeho předpokládaný vývoj.

 • Šetříme čas. Prohlídku domluvíme, kdykoli se vám to bude hodit. Umíme zorganizovat i video prohlídky přes Skype, Messenger či WhatsApp, případně zajistíme 3D prohlídky v systému Matterport.

 • Zajistíme kompletní právní servis, advokátní či notářské služby, případně úschovy a jistotní účty.

 • Pomůžeme s výběrem nejvýhodnější hypotéky.

KDYŽ HLEDÁTE PRONÁJEM

 • Najdeme vám takovou nemovitost k pronájmu, která přesně vyhovuje všem vašim požadavkům.

 • Vždy ihned víme o tom nejlepším a také nejnovějším, co se na kostarickém realitním trhu právě objeví.

 • Na všechny prohlídky s vámi půjde makléř připravený s čímkoli poradit. Umíme zorganizovat i video prohlídky v reálném čase přes Skype, Messenger či WhatsApp.

 • Zprostředkujeme smlouvu o pronájmu, právní poradenství je samozřejmostí.

 • Obstaráme aktuální výpis z katastru nemovitostí.

 • Nalezením správného bytu to pro nás nekončí. Zajistíme předávací protokol, makléř je s vámi při předání objektu na začátku, případně i později zpět pronajímateli.

 • Pomůžeme s převodem energií, připojením k internetu a televizi, zahraničním klientům také s vyplněním formulářů pro cizineckou policii.

CO JEŠTĚ UMÍME?

ZAJIŠTĚNÍ HYPOTÉKY

Najít a zařídit tu nejvýhodnější hypotéku je s námi snadné a rychlé. Zajistíme nejnižší úrokové sazby, poskytneme odhad nemovitosti zdarma a ani za zpracování hypotéky si nic neúčtujeme. Ušetříte tak nejen peníze, ale také spoustu času, protože nemusíte obíhat všechny banky, abyste si porovnali všechny nabídky hypoték.

ZNALOSTI ARCHITEKTA

Zařizovat nové bydlení je sice zábava, ale teprve s pomocí odborníka vznikne domov, který je zároveň krásný i funkční. Je přitom jedno, jestli řešíte rekonstrukci nebo jen nové vybavení. Spolupracujeme s interiérovou architektkou Andreou Morales, která patří ke špičce mezi kostarickými designéry a hravě zvládne obojí.

PRÁVNÍ SLUŽBY

S pomocí Advokátní kanceláře KLB Legal pro vás připravíme návrh kupní, rezervační, nájemní či podnájemní smlouvy a samozřejmě poskytneme případnou konzultaci. Smlouvy vyhotovíme v českém jazyce i španělské mutaci. Není pro nás problém zároveň zajistit případnou konzultaci u nezávislé právní kanceláře.

KONTAKT

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Nechte nám váš kontakt a my se vám ozveme, anebo nám rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 234 274 747

Údaje zpracujeme dle Zásad zpracování osobních údajů za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.

OPERATOR2.png
bottom of page