top of page
tropické Listy

Partneři společnosti

Mezi naše dlouhodobé partnery se řadí významné úspěšné společnosti s působností v Praze a na Kostarice. Poskytují vždy kvalitní a profesionální servis, stejně tak jako kladou důraz na individuální přístup či vlastní specializaci.

 

I díky nim se Reality Kostarika stala největší realitní společností z České republiky působící na Kostarice.

Pražská správa nemovitostí

Pražská správa nemovitostí je již více než 30 let jedním z největších pražských subjektů podnikajícím v realitním sektoru.

Portfolio nemovitostí PSN zahrnuje domy, byty, top rezidence, kanceláře i další komerční prostory. Společnost nastavuje nové standardy developerských řešení a revitalizuje historické objekty. Vlastní více než 70 exkluzivních nemovitostí v Praze, Pardubicích a Hradci Králové, které dále rozvíjí.

 

Se společností nás pojí dlouhodobé vazby a vždy jsme s jejím vedením a službami byli spokojeni.

amkj-logo_edited.png

Advokátní kancelář Monika Jirásková

Advokátní kancelář AK Monika Jirásková zastupuje na českém trhu více než 10 let velké developerské společnosti a realitní kanceláře. Naše mateřská společnost si advokátní kancelář vybrala hlavně díky svému expertnímu týmu zkušených právníků a daňových specialistů, které naše klienty příjemně provádí českým a kostarickým právním řádem, poskytují jim advokátní úschovy nebo například individuálně upravují specifika jejich požadavků až k jejich vysněnému domovu.

KLB_LEGAL.png

KLB Legal

Advokátní kancelář KLB Legal naší společnosti poskytuje poradenství v oblasti smluvních vztahů, od zajištění vzorových smluvních dokumentů, přes management podpisů smluv až po zajištění právní komunikace s klienty. Naše mateřská společnost má s KLB Legal vynikající zkušenosti také na poli práva kapitálového trhu.

c21_edited.png

Century 21 Czech republic

CENTURY 21 je světovou jedničkou a lídrem na realitním trhu. Může se pochlubit sítí o počtu téměř 14 250 realitních kanceláří v 86 zemích světa s více než 140 000 makléři. Naše společnosti podepsali s vedoucími pracovníky C21 ČR smlouvu o výhradním prodeji našich developerských projektů na českém trhu.

Costa_Rica_HorzBW-Converted.png

Sotheby's International Costa Rica

Sotheby's je celosvětově nejstarší a největší mezinárodní firma pořádající aukce výtvarného umění. Má také svoji realitní divizi, zastoupení v Kostarické republice je součástí celosvětové sítě Sotheby’s International Realty®, lídra v oblasti prodeje a pronájmu jedinečných nemovitostí. S Kostarickým zastoupením nás pojí velmi dobré osobní vazby.

costa-rica-christies-logo.png

Christie's International Costa Rica

Christie's International Real Estate je přední světová značka luxusních nemovitostí, která spadá pod stejnojmenný britský aukční dům Christie's s tradicí od roku 1766. Je globální sítí nabízející exkluzivní služby v oblasti bydlení a luxusních nemovitostí kupujícím a prodávajícím po celém světě.

UNICREDIT.png

Unicredit banka

Unicredit Bank Czech Republic and Slovakia je členem skupiny Unicredit, úspěšné celoevropské komerční banky. Unicredit nabízí služby jak pro retailové klienty, podnikatele, ale i větší investory, pro které nabízí dlouhodobě nejlepší služby privátního bankovnictví. Naše společnosti spolupracovali již s jejím předchůdcem, společností Živnostenská banka a.s.

NAVARRO.png

Stavební firma Navarro Vargas

Kostarická stavební společnost Navarro & Vargas má dlouholeté společnosti s výstavbou rezidenčního bydlení. Díky jejímu týmu zkušených inženýrů je každý projekt realizován v dohodnutém termínu a ke spokojenosti všech stran.

BCR.png

Banco de Costa Rica

Banco de Costa Rica je největší státem řízená komerční banka na Kostarice a jedna z největších a nejsilnějších bank ve Střední Americe.  BAC nabízí služby jak pro retailové klienty, podnikatele, ale i větší investory, pro které nabízí velmi dobrý servis i v menších městech. Naše společnost spolupracuje s BAC od počátku a díky dobrým osobním vazbám na privátní oddělení a management společnosti nedochází k prodlení v rámci schvalování investic.

GES.png

Global ESG & Sustainability Summit

Se společností Prague Castle Events, která pořádá Global ESG & Sustainability Summit a další tematické summity spolupracujeme jako partner, protože stále naléhavěji sdílíme potřebu podporovat myšlenky udržitelných projektů. V rámci naší mateřské investiční společnosti jsme vytvořili například speciální fond zaměřený na rozvoj původních pralesů, kdy jsme dosáhli velmi zajímavých hodnot pro investory, kteří chtějí podporovat ekologii, udržitelnost, dobročinné aktivity a zároveň zhodnotit své investice, neboť ve světě celkově deforestace probíhá natolik rychlým tempem, že jsou pralesy stále vzácnější a je potřeba je stále více ochraňovat.

EDICON.png

Doklady Edicon

Aplikace EDICON nám pomáhá s automatizací nahrávání přijatých faktur a účtenek do našeho účetního systému. Jedním ze spolumajitelů této inovativní společnosti je i náš dlouhodobý partner a skvělý spolupracovník Dr. Pavel Friedrich PhD.

bottom of page