top of page
TROPICKE PRALESY.jpg

SEZNAMTE SE
S
KRÁSAMI
KOSTARIKY

SKUTEČNÝ
RÁJ NA ZEMI

Kostarika je země s vysokou životní úrovní, velmi nízkou kriminalitou a velmi dobrou infrastrukturou, ne nadarmo se Kostarice říká Švýcarsko Střední Ameriky.

 

Je to místo diverzity, žije zde 6% světových druhů zvířat. Kostarika je navíc první tropickou zemí, která zakázala odlesňování na svém území.

4.png

ZÁŽITKY
VÁS VOLAJÍ

Skočte z některých z nejoblíbenějších vodopádů a světle modrých řek, přelétněte stromy jako Tarzan nebo si zaskákejte bungee jumping. Určitě najdete spoustu věcí, při kterých se vám rozbuší srdce.

OHNIVÝ

KRUH

Ať už chcete zvýšit adrenalin nebo si jen užívat majestátní scenérie, ohnivé hory Kostariky vás nadchnou až do morku kostí.

Ženy, rozkládající se na jógu

DOSTAŇTE SE DO MODRÉ ZÓNY

Puntarenas je nutností v kultuře a tradičním životě Kostariky.

Užijte si stálý přístup do zákulisí jednoho z pěti regionů na světě známých jako Modré zóny, kde žijí lidé s nejdelší dobou dožití s nejzdravějšími lidmi na planetě. Staňte se místními, spojte se s lidmi a objevte význam neoficiálního sloganu země „Pura Vida“.

COSTA_BEACH.jpg

VLASTNÍ
PLÁŽE

Prozkoumejte Puntarenas, také přezdívané "Perla Pacifiku" pro svojí třpytivou krásu, a najděte opuštěné panenské pláže, které můžete mít pouze pro sebe.

VÍTEJTE V SOUSEDSTVÍ

Vítejte v oblasti, kde se scházejí ti nejzajímavější lidé z celého světa. Vlastnictví odemyká přístup k exkluzivní komunitě kreativních spoluobyvatelů s dostupnými sociálními a síťovými příležitostmi. Jděte dále s podobně smýšlejícími a mimořádnými jedinci po svém boku.

6.jpg

MAPA POLOOSTROVA

MAPA_OSA.jpg
bottom of page