top of page
tropické Listy

HLEDÁTE ZAJÍMAVOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST?

O nejlepších nemovitostech na prodej víme jako první. Spolupracujeme na přípravě i realizaci zajímavých developerských projektů na poloostrově Osa a okolí a doporučíme vám takové, aby přinášely maximální zisk. Pečlivě jsme vybudovali dobré vztahy nejen s dalšími developery, ale také bankami a institucemi, a tak se můžete spolehnout, že vám zajistíme lukrativní možnosti, kam vložit své peníze a nechat je vydělávat. Tým našich odborníků sleduje vývoj trhu a trendy v bydlení, proto od nás vždy dostanete ty nejaktuálnější rady a informace, abyste se mohli správně rozhodnout.

INVEST.jpeg

Hledáním vhodného investičního bytu či domu to pro nás nekončí. Budeme vám krýt záda v průběhu celého procesu. Chceme, aby investice s REALITY KOSTARIKA a BH CAPITAL GROUP, naší mateřskou holdingovou společností,  byly nejen výhodné, ale také přehledné, a vy jste tak mohli využít jejich plný potenciál.

KONTAKT

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Nechte nám váš kontakt a my se vám ozveme, anebo nám rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 234 274 747

Údaje zpracujeme dle Zásad zpracování osobních údajů za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.

OPERATOR2.png
bottom of page