top of page
X12.jpg

DULCE BAY'S HOMES CAÑAZA

5AED8D72-367F-4035-9E86-D6749CA0B5CC.jpeg

LOKALITA

CAÑAZA

Výjimečná lokalita a úrodnost na poloostrově Osa předurčuje kopce Monterrey k ideálnímu místu pro život plný hojnosti.

 

Residence Dulce Bay's Homes Caňaza klade důraz na ekologický způsob života, jakož i budoucí možnost udržitelného bydlení díky vlastním soběstačným pramenům a kvalitní půdě, kterých ve světě ubývá.

 

Díky těmto přednostem se Vaše investice bude zhodnocovat.

V BLÍZKOSTI 

PLÁŽE

Dulce Bay's Homes Caňaza se rozprostírá na 2 hektarech rovin v blízkosti moře, ze kterých má každá vila svůj unikátní výhled do vlastní tropické zahrady.

Rezidence je umístěna strategicky v blízkosti menší vesničky Caňaza, v dojezdoví vzdálenosti do 5-ti minut od nejbližší pláže a do 15-ti minut od letiště a města Puerta Jimenéz.

CANAZA_AIR.jpg
MONTERREY_EX.png

MINIMALISTICKÝ

DESIGN

Pri navrhování nejvhodnějších druhů staveb jsme s architekty využili našich dlouhodobých zkušeností developmentu v tropických oblastech Latinské Ameriky.

 

Naším cílem bylo dosáhnout maximální spokojenosti našich klientů v souladu s místním tropickým podnebím. Jednotlivé vily jsou pevně zasazeny do terénu či umístěny na silné železné konstrukci, vybaveny speciálními střechami chránícími před tropickým deštěm a sluncem s důrazem na maximální pohodlí a výhledy do krajiny.

Rezidence v Dulce Bay's Homes Caňaza začínají na 1.000 m² již od 2.822.000 Kč.

PŮDORYSY

Standardní provedení domů je ve třech verzích s jednou, dvěma a třemi ložnicemi. Společné obývací prostory jsou citlivě odděleny od ložnic a koupelny vstupní chodbou s důrazem na Váš maximální komfort. Střechy je možné doplnit i solárními panely pro ještě větší soběstačnost.

CANAZA_IN.png

DESIGN INTERIÉRŮ

DLE VAŠEHO

PŘÁNÍ

Atmosféru ve Vašem novém domově v Dulce Bay's Homes Caňaza si každým směrem zamilujete.
 

Ať už se budete probouzet při ranním rozednívání, či usínat u nádherných pralesních zvuků, sedět s přáteli na jedné z vašich teras, atmosféra Vás díky otevřeným přístupům vtáhne do nového světa tropického života.

VLASTNÍ 

TROPICKÁ ZAHRADA

V rámci našeho developmentu realizujeme také různé tropické zahrady. Pro více informací ohledně cen jednotlivých nemovitostí či dalších specifikací neváhejte kontaktovat našeho realitního specialistu, který vám všechny vaše dotazy zodpoví.

CANAZA_MAPA_LQ.png

ZHODNOCENÍ AŽ 25% ROČNĚ

Uložte peníze do pozemku a za 5 let jej prodejte. V případě investice 2 mil. Kč do pozemku 2.000 m² bude jeho hodnota za 5 let okolo 6 mil. Kč. Ceny pozemků v severní části Pacifického pobřeží za posledních 5 let vzrostly o více než 300 % a tento trend se očekává i v jižní části země.

3C.png
PRICE_MAP.PNG
1C.jpg

INVESTICE
NA KOSTARICE
SE VYPLATÍ

INVESTICE

VYDĚLÁVEJTE
NA PRONÁJMU

Graf ukazuje cenu ubytování v oblasti Poloostrova Osa / noc (3Q 2022)

Pokud uložíte peníze do pozemku s vilou a 5 let je pronajímáte turistům. V případě investice 5 mil Kč do pozemku 5.000 m² a vily se 2 ložnicemi je za 5 let očekávaný zisk z pronájmu 3,6 mil. Kč. Zhodnocení na pronájmu je tedy 72% za 5 let. Nemovitost můžete navíc prodat s dalším ziskem.

Výnos z pronájmu tedy pokryje například splacení celé investice formou bankovního úvěru na 10 let s úrokem 8 %, viz. mapa.

 

Průměrná obsazenost v roce 2021 činila 65%. Jižní část pacifického pobřeží zažívá velký příliv turistů a ceny ubytování jsou na vzestupu, jedná se o nejhezčí část Kostariky s největší přírodní rozmanitostí a prázdnými plážemi.

Navíc máte po celou dobu vlastní vilu v nejkrásnějším místě na planetě, k dispozici pro Vaší dovolenou nebo zimní pobyt, ale i jako útočiště pro případ nestability v Evropě.

XA3_low.jpg
tropické Listy

NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT

Nechte nám číslo, ozveme se vám se speciální nabídkou.

Údaje zpracujeme dle Zásad zpracování osobních údajů za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.

* pole označená tímto symbolem jsou povinná.

OPERATOR2.png
bottom of page