top of page
2A.jpg

VILLA PARK
SANDALO

POHLED_VPŘED.jpeg

LOKALITA

SANDALO

Výjimečná lokalita a úrodnost na poloostrově Osa předurčuje kopce Sandalo k ideálnímu místu pro život plný hojnosti.

 

Residence Villa Park Sandalo klade důraz na ekologický způsob života, jakož i budoucí možnost udržitelného bydlení díky vlastním soběstačným pramenům
a kvalitní půdě, kterých ve světě ubývá.

 

Díky těmto přednostem se Vaše investice bude
zhodnocovat.

NAPROSTÉ SOUKROMÍ

Naše společnost se dlouhodobě věnuje výběru exkluzivních pozemků, které tvoří moderní
komunity.
Villa Park Sandalo se rozprostírá na 5 hektarech krásných kopců, ze kterých má každá vila svůj unikátní výhled do vlastních tropických zahrad.

 

Celá residence je navíc šetrně
oddělena od sousedních pozemků a má vlastní ochrannou službu, správu budov a zahradníka.

DJI_0616.JPG
r (8) LOW.jpg

MINIMALISTICKÝ

DESIGN

Pri navrhování nejvhodnějších druhů staveb jsme s architekty využili našich dlouhodobých zkušeností developmentu v tropických oblastech Latinské Ameriky.

 

Naším cílem bylo dosáhnout maximální spokojenosti našich klientů v souladu s místním tropickým podnebím. Jednotlivé vily jsou pevně zasazeny do terénu či umístěny na silné železné konstrukci, vybaveny speciálními strechami chránícími pred tropickým deštěm a sluncem s důrazem na maximální pohodlí a výhledy do krajiny.

Naše nemovitosti jsou navíc cenově dostupné, včetně pozemku začínají již od 3.350.000 Kč.

PŮDORYSY

Standardní provedení domů je ve třech verzích s jednou, dvěma a třemi ložnicemi. Společné obývací prostory jsou citlivě odděleny od ložnic a koupelny vstupní chodbou s důrazem na Váš maximální komfort. Střechy je možné doplnit i solárními panely pro ještě větší soběstačnost.

r (1) LOW.jpg

DESIGN INTERIÉRŮ

DLE VAŠEHO

PŘÁNÍ

Výhledy ve Vašem novém domově ve Villa Park Sandalo si každým směrem zamilujete.
 

Ať už se budete probouzet při ranním rozednívání, či usínat u nádherných pralesních zvuků, sedět s přáteli na jedné z vašich teras, atmosféra Vás díky otevřeným přístupům vtáhne do nového světa tropického života.

VLASTNÍ 

TROPICKÁ ZAHRADA

V rámci našeho developmentu realizujeme také různé tropické zahrady. Pro více informací ohledně cen jednotlivých nemovitostí či dalších specifikací neváhejte kontaktovat našeho realitního specialistu, který vám všechny vaše dotazy zodpoví.

PLAN.PNG

ZHODNOCENÍ AŽ 25% ROČNĚ

Uložte peníze do pozemku a za 5 let jej prodejte. V případě investice 2 mil. Kč do pozemku 2.000 m² bude jeho hodnota za 5 let okolo 6 mil. Kč. Ceny pozemků v severní části Pacifického pobřeží za posledních 5 let vzrostly o více než 300 % a tento trend se očekává i v jižní části země.

3C.png
1C.jpg

INVESTICE
NA KOSTARICE
SE VYPLATÍ

INVESTICE
PRICE_MAP.PNG

VYDĚLÁVEJTE
NA PRONÁJMU

Graf ukazuje cenu ubytování v oblasti Poloostrova Osa / noc (3Q 2022)

Pokud uložíte peníze do pozemku s vilou a 5 let je pronajímáte turistům. V případě investice 5 mil Kč do pozemku 5.000 m² a vily se 2 ložnicemi je za 5 let očekávaný zisk z pronájmu 3,6 mil. Kč. Zhodnocení na pronájmu je tedy 72% za 5 let. Nemovitost můžete navíc prodat s dalším ziskem.

Výnos z pronájmu tedy pokryje například splacení celé investice formou bankovního úvěru na 10 let s úrokem 8 %, viz. mapa.

 

Průměrná obsazenost v roce 2021 činila 65%. Jižní část pacifického pobřeží zažívá velký příliv turistů a ceny ubytování jsou na vzestupu, jedná se o nejhezčí část Kostariky s největší přírodní rozmanitostí a prázdnými plážemi.

Navíc máte po celou dobu vlastní vilu v nejkrásnějším místě na planetě, k dispozici pro Vaší dovolenou nebo zimní pobyt, ale i jako útočiště pro případ nestability v Evropě.

XA3_low.jpg
tropické Listy

NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT

Nechte nám číslo, ozveme se vám se speciální nabídkou.

Údaje zpracujeme dle Zásad zpracování osobních údajů za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.

* pole označená tímto symbolem jsou povinná.

OPERATOR2.png
bottom of page