top of page
JUNGLE_edited.jpg

JUNGLE PARK
MONTERREY

MR5.jpg

LOKALITA

MONTERREY

Výjimečná lokalita a úrodnost na poloostrově Osa předurčuje kopce Monterrey k ideálnímu místu pro život plný hojnosti.

 

Residence Jungle Park Monterrey klade důraz na ekologický způsob života, jakož i budoucí možnost udržitelného bydlení díky vlastním soběstačným pramenům a kvalitní půdě, kterých ve světě ubývá.

 

Díky těmto přednostem se Vaše investice bude zhodnocovat.

NAPROSTÉ SOUKROMÍ

Jungle Park Monterrey se rozprostírá na 7 hektarech kopců v úchvatné džungli, ze kterých má každá vila svůj unikátní výhled do vlastních lesů a zahrad.

Každá z residencí je šetrně oddělena od sousedních pozemků tak, aby poskytla svým majitelům větší míru soukromí. Můžete si tak nerušeně užívat svobody.

Na pozemcích je možné kromě hlavní rezidence umístit také menší bungalovy vhodné například pro hosty či k pronájmu.

MONTERREY_AIR.jpg
MONTERREY_EX.png

MINIMALISTICKÝ

DESIGN

Pri navrhování nejvhodnějších druhů staveb jsme s architekty využili našich dlouhodobých zkušeností developmentu v tropických oblastech Latinské Ameriky.

 

Naším cílem bylo dosáhnout maximální spokojenosti našich klientů v souladu s místním tropickým podnebím. Jednotlivé vily jsou pevně zasazeny do terénu či umístěny na silné železné konstrukci, vybaveny speciálními střechami chránícími před tropickým deštěm a sluncem s důrazem na maximální pohodlí a výhledy do krajiny.

Rezidence v Jungle Park Monterrey začínají na 10.000 m² již od 5.132.000 Kč.

PŮDORYSY

Standardní provedení domů je ve třech verzích s jednou, dvěma a třemi ložnicemi. Společné obývací prostory jsou citlivě odděleny od ložnic a koupelny vstupní chodbou s důrazem na Váš maximální komfort. Střechy je možné doplnit i solárními panely pro ještě větší soběstačnost.

MONTERREY_IN.png

DESIGN INTERIÉRŮ

DLE VAŠEHO

PŘÁNÍ

Atmosféru ve Vašem novém domově v Jungle Park Monterrey si každým směrem zamilujete.
 

Ať už se budete probouzet při ranním rozednívání, či usínat u nádherných pralesních zvuků, sedět s přáteli na jedné z vašich teras, atmosféra Vás díky otevřeným přístupům vtáhne do nového světa tropického života.

VLASTNÍ 

TROPICKÁ ZAHRADA

V rámci našeho developmentu realizujeme také různé tropické zahrady. Pro více informací ohledně cen jednotlivých nemovitostí či dalších specifikací neváhejte kontaktovat našeho realitního specialistu, který vám všechny vaše dotazy zodpoví.

MONTERREY_MAPA_LQ.png

ZHODNOCENÍ AŽ 25% ROČNĚ

Uložte peníze do pozemku a za 5 let jej prodejte. V případě investice 2 mil. Kč do pozemku 2.000 m² bude jeho hodnota za 5 let okolo 6 mil. Kč. Ceny pozemků v severní části Pacifického pobřeží za posledních 5 let vzrostly o více než 300 % a tento trend se očekává i v jižní části země.

3C.png
PRICE_MAP.PNG
1C.jpg

INVESTICE
NA KOSTARICE
SE VYPLATÍ

INVESTICE

VYDĚLÁVEJTE
NA PRONÁJMU

Graf ukazuje cenu ubytování v oblasti Poloostrova Osa / noc (3Q 2022)

Pokud uložíte peníze do pozemku s vilou a 5 let je pronajímáte turistům. V případě investice 5 mil Kč do pozemku 5.000 m² a vily se 2 ložnicemi je za 5 let očekávaný zisk z pronájmu 3,6 mil. Kč. Zhodnocení na pronájmu je tedy 72% za 5 let. Nemovitost můžete navíc prodat s dalším ziskem.

Výnos z pronájmu tedy pokryje například splacení celé investice formou bankovního úvěru na 10 let s úrokem 8 %, viz. mapa.

 

Průměrná obsazenost v roce 2021 činila 65%. Jižní část pacifického pobřeží zažívá velký příliv turistů a ceny ubytování jsou na vzestupu, jedná se o nejhezčí část Kostariky s největší přírodní rozmanitostí a prázdnými plážemi.

Navíc máte po celou dobu vlastní vilu v nejkrásnějším místě na planetě, k dispozici pro Vaší dovolenou nebo zimní pobyt, ale i jako útočiště pro případ nestability v Evropě.

XA3_low.jpg
tropické Listy

NECHTE NÁM NA SEBE KONTAKT

Nechte nám číslo, ozveme se vám se speciální nabídkou.

Údaje zpracujeme dle Zásad zpracování osobních údajů za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.

* pole označená tímto symbolem jsou povinná.

OPERATOR2.png
bottom of page