top of page
oomm-resort-landscape-drone-evening-sunset.webp

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM.

Ozveme se Vám v následujících pracovních dnech. 

PROZKOUMEJTE

ZEMĚ JÓZE A WELLNESS 
ZASLÍBENÁ

Kostarika je také vyhlášeným spirituálním místem klidu. Milovníci jógy si zde mohou nerušeně zacvičit a relaxovat na plážích či v některých z mnoha ecolodge center, které jsou citlivě zasazeny do tamní přírody.

Jóga na skalách
Monteverde.jpg

PROCHÁZKY V KORUNÁCH STROMŮ

Na území Kostariky je celkem 29 národních parků a mnoho dalších chráněných území. Využijte možnost procházky po vysutých mostech, jízdu po ZIPLINE či CANOPY, speciální lanovce s úchvatnými panoramatickými výhledy.

Žena šnorchlování s Stingray

POTÁPĚNÍ S DELFÍNY A REJNOKY

Jih Kostariky je znám pro svůj přirozený výskyt různých druhů velryb a delfínů, ale i rejnoků. Můžete si s nimi zaplavat či poslouchat jejich zpěv za pomoci speciálního zařízení.

VYHLÁŠENÝ RÁJ SURFAŘŮ

Průměrná roční teplota oceánu 28°C činí široké pobřeží Puntarenas ideálním místem.

V místech, kde Pacifický oceán přistává na Kostarické pevnině, vznikají ideální podmínky pro   surfaře z celého světa. Podobným způsobem jako v jižní Kalifornii, Austrálii a západní Evropě lze s jistotou říci, že Kostarika nabízí vyváženou nabídku kvalitních vln a příležitostí k jízdě.

Lekce surfování
tropickou dovolenou

TROPICKÉ
DELIKATESY

Ochutnávání tropického ovoce či čerstvých ryb vás nepřestane nikdy bavit. Dopřejte si čerstvé šťávy z ovoce, které si utrhnete ve vlastní tropické zahradě.

HUDEBNÍ FESTIVAL V DŽUNGLI

Prožijte nezapomenutelné zážitky hudebního festivalu na jihu Kostariky.

 

Multidimenzionálním setkáním hledačů, které spojuje bezkonkurenční scénickou krásu své lokality s koncerty, workshopy, diskuzemi, jógou, čerstvým jídlem a nejlepšími DJ z celého světa.

POKRAČUJTE NA

2.jpg

 LIFESTYLE

AKTIVITY

V OBLASTI

Kostarika je vyhlášeným spirituálním místem pro svůj klid, rájem surfařů pro své pacifické vlny či pozorovatelů unikátních druhů fauny a flóry. 

 

Je libo tropické ovoce přímo ze stromu? Čerstvou rybu z místní restaurace, či rovnou vyrazit na tropický festival do středu jungle?

OBJEVTE POLOOSTROV OSA

Žít v Kostarice znamená odemknout neomezené možnosti a zažít život plný přírodních dobrodružství. Odpojte a obnovte svou energii každý den.

 

Život plyne trochu jinak, když jste obklopeni tropickou přírodou. Poznávejte největší diverzitu planety a okuste tropického ovoce z vlastní tropické zahrady.

1.jpg
bottom of page