top of page
FINCA.jpg

ECOLODGE
FINCA
EXOTICA

V SAMÉM

SRDCI

DŽUNGLE

Ecolodge se rozprostírá na více než 1.000.000 metrech čtverečních džungle v blízkosti Národního parku Corcovado. Hlavní budova a přilehlé kabiny jsou esteticky zasazeny do místní přírody v kopcích nad oceánem, ke kterému je přímý přístup na vlastní panenskou pláž.

OBKLOPENI

DIVOKOU

PŘÍRODOU

Díky své unikátní poloze v blízkosti národního parku, ve kterém je největší diverzita fauny a flóry na naší planetě mohou zvířata nerušeně a přirozeně přecházet z oceánu do džungle. Nad hlavami vám tak létají hejna papoušků Macaw, tukani, potkáte zde různé druhy opic, nosály, lenochody, a další krásná zvířata.

Spinner Dolphins
FINCA_01.jpg

UNIKÁTNÍ

PROJEKT

ECOLODGE

Toto turistické ubytování bylo navrženo tak, aby mělo co nejmenší dopad na přírodní prostředí, ve kterém se nachází, zde název ecolodge.

 

Probouzíte se s úchvatným výhledem na pacifický oceán, 360° obklopeni nádherným tropickými zahradami v kopcích za doprovodu zvuků a energie džungle, v naprostém soukromí. 

EXKLUZIVNĚ

V PRODEJI

Naše společnost má exkluzivní práva na prodej této nádherné oázy uprostřed džungle. V této oblasti není již dalším developerům povolována výstavba, jedná se o exkluzivní nabídku. Více podrobností o celém projektu, podmínkách prodeje a ceny na vyžádání u našich obchodních zástupců.

finca-exotica.jpeg
Monteverde.jpg

MAPA

MAPA_OSA.jpg
bottom of page