ARCH_LW.jpg

VYBÍRÁME  TA NEJHEZČÍ MÍSTA

Probuďte se s výhledem do nádherných tropických zahrad kopců Sandalo, začněte svůj den obklopeni energií džungle v nádherném soukromí nebo bydlete přímo u panenské pláže.

 

Přivlastněte si okamžik a získejte přístup k divům Puntarenas s vaším domem jako výchozím bodem pro vaše dobrodružství.

Z NAŠÍ NABÍDKY

VIL ČI DOMŮ

Architektka Stephanie M. Valverde interpretovala koncept života v přírodě zasazením svých děl do středu tropické flóry poloostrova Osa. Bydlet v kterékoli rezidenci je jako zažít život uprostřed džungle v blízkosti moře, obklopeni poletujícími papoušky za pronikavých tónů divoké přírody, z bezpečí úžasného domova.

Naše nemovitosti jsou navíc cenově dostupné, včetně pozemku začínají již od 3.350.000 Kč.

D5_Image_20220719_043928.png
Luxury Home

ZAJIŠŤUJEME 

KOMPLETNÍ SPRÁVU

Pro majitele nemovitostí a naše investory nabízíme správu krátkodobého i dlouhodobého pronájmu, úklidové služby, ochranu nemovitostí, i služby concierge. Vaší nemovitost tak můžete bez starostí spravovat na dálku.

RÁDI VÁM TAKÉ NA MÍRU NAJDEME JIŽ POSTAVENOU NEMOVITOST*

* Tato nabídka platí u závazných objednávek nemovitostí u naší realitní kanceláře Reality Kostarika či investování v realitním fondu společnosti BH CAPITAL GROUP Holding, a.s. v našich kancelářích v Praze v Tančícím domě či prostřednictvím webových stránek Realitykostarika.cz. 

 

ZHODNOCENÍ 25% ROČNĚ

Uložte peníze do pozemku a za 5 let jej prodejte. V případě investice 2 mil. Kč do pozemku 2.000 m² bude jeho hodnota za 5 let okolo 6 mil. Kč. Ceny pozemků v severní části Pacifického pobřeží za posledních 5 let vzrostly o více než 300 % a tento trend se očekává i v jižní části země.

1C.jpg
PRICE_MAP.PNG
Luxusní hotelový pokoj

INVESTICE
NA KOSTARICE
SE VYPLATÍ

VYDĚLÁVEJTE
NA PRONÁJMU

Graf ukazuje cenu ubytování v oblasti Poloostrova Osa / noc (3Q 2022)

Pokud uložíte peníze do pozemku s vilou a 5 let je pronajímáte turistům. V případě investice 5 mil Kč do pozemku 5.000 m² a vily se 2 ložnicemi je za 5 let očekávaný zisk z pronájmu 3,6 mil. Kč. Zhodnocení na pronájmu je tedy 72% za 5 let. Nemovitost můžete navíc prodat s dalším ziskem.

Výnos z pronájmu tedy pokryje například splacení celé investice formou bankovního úvěru na 10 let s úrokem 8 %, viz. mapa.

 

Průměrná obsazenost v roce 2021 činila 65%. Jižní část pacifického pobřeží zažívá velký příliv turistů a ceny ubytování jsou na vzestupu, jedná se o nejhezčí část Kostariky s největší přírodní rozmanitostí a prázdnými plážemi.

Navíc máte po celou dobu vlastní vilu v nejkrásnějším místě na planetě, k dispozici pro Vaší dovolenou nebo zimní pobyt, ale i jako útočiště pro případ nestability v Evropě.

XA3_low.jpg