top of page
tropické Listy

POTŘEBUJETE POMOCI S DEVELOPERSKÝM PROJEKTEM?

Aby vám developerský projekt přinesl maximální zisk, pomůžeme s jeho návrhem i realizací. Delší dobu se věnujeme prodeji bytů a domů, proto věříme, že naše zkušenosti pro vás budou přínosem už během přípravné fáze. Ta je přitom pro úspěšnost projektu naprosto zásadní. Už během přípravy projdeme všechny detaily a poradíme, které úpravy by mohly projekt ještě vylepšit, aby odpovídal potřebám současných zákazníků. 

dodavatelé

Dlouhodobě se věnujeme rezidenčním projektům a máme rozsáhlou databázi klientů, kteří hledají svoje nové bydlení. Na prvním místě je pro nás důvěra, seriózní přístup a spokojenost našich klientů.
V REALITY KOSTARIKA a BH CAPITAL GROUP, naší mateřské holdingové společnosti víme, jak vašemu developerskému projektu zajistit maximální úspěch.

S ČÍM SE NA NÁS MŮŽETE OBRÁTIT?

  • Posoudíme celkový koncept rezidenčního projektu a najdeme způsob, jak ho ještě vylepšit, a zvýšit tak váš zisk.

  • Zanalyzujeme konkurenci na trhu.

  • Doporučíme prodejní ceny férové k oběma stranám.

  • Vybereme adekvátní standard, s jakým by váš projekt měl být navržen. Co nejvýhodněji rozvrhneme výměru a dispozice bytů.

  • Zajistíme vašemu projektu veškeré marketingové služby a propagaci.

  • Společně můžeme najít i další služby, které by vám s projektem mohly pomoci.

KONTAKT

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Nechte nám váš kontakt a my se vám ozveme, anebo nám rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 234 274 747

Údaje zpracujeme dle Zásad zpracování osobních údajů za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.

OPERATOR2.png
bottom of page