top of page
hotelový poslíček

NAŠE SLUŽBY
V KOSTARICE

DOPROVODNÉ SLUŽBY V OBLASTI

Naše společnost se kromě developmentu a služeb realitní kanceláře věnuje také následné správě nemovitostí a dalším doprovodným službám, které jsou navrženy tak, aby vám pobyt v této krásné zemi co nejvíce zpříjemnily. Rádi vám také zprostředkujeme služby našeho retreat centra a zařídíme individuální dovolenou či výlety podle vašich představ.

Pokoj s výhledem na oceán

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Pro majitele nemovitostí a naše investory nabízíme správu krátkodobého i dlouhodobého pronájmu, úklidové služby, ochranu nemovitostí, i služby concierge. Vaší nemovitost tak můžete bez starostí spravovat na dálku.

SLUŽBY RETREAT CENTRA

Ve spolupráci s naším Ecolodge centrem Finca Exotica, které se nachází v nejexotičtější části poloostrova Osa, v Národním parku Corcovado, nabízíme ubytování, yoga lekce, indiánské ceremonie a zdravé stravování.

Vše v maximálním souladu s přírodou.

Venkovní masáže
Jeep Tour

PROFESIONÁLNÍ PRŮVODCE

Rádi vás provedeme všemi krásami této exotické země. Od nádherných národních parků, tropické fauny a flóry, dobrodružnými zážitky či sporty až po kulturu a místní delikatesy. To vše s místním rodilým průvodcem.

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

Ve spolupráci s naší partnerskou poradenskou společností zajišťujeme pro naše klienty financování u většiny českých bank včetně amerických hypoték. Rádi vám zpracujeme nabídku na míru a provedeme vás celým procesem financování vaší vysněné nemovitosti.

Západ slunce Bar
bottom of page