top of page

Zářivé chvíle na střeše Tančícího domu: ohlédnutí za Rooftop party s Reality Kostarika

Dne 11.10. proběhla na střeše Tančícího domu jedinečná společenská událost. Společně s Markem Vašutem a skvělými hosty a partnery jsme se přenesli na kostarickou vlnu a pohovořili o poloostrově Osa a našich stávajících i budoucích projektech. Nechybělo skvělé latinskoamerické občerstvení od firmy Catermat, speciální drinky s chytlavými názvy ani hudební doprovod s latinskoamerickými rytmy v podání skupiny Tutti voci.


Rooftop party Tančící dům

Tančící dům v Praze je sám o sobě architektonickým skvostem, který přitahuje pozornost milovníků umění a estetiky z celého světa. Avšak nedávné setkání na jeho střeše přineslo více než jen radost z architektonické krásy a dechberoucí výhledy na večerní Prahu. Bylo to shledání plné nadšení, exotické atmosféry a inspirativních rozhovorů. Měli jsme tu čest představit příchozím hostům a klientům naše projekty a prostřednictvím neformální debaty se zasnít nad životem v oslnivé středoamerické perle - Kostarice, která nás všechny spojuje.


Rooftop party Tančící dům - Reality Kostarika

Společně s Markem Vašutem jsme se v rámci několika hlavních přednášek ponořili do diskuze o tom, proč je Kostarika natolik obdivovanou destinací a z jakého důvodu nás všechny uchvátila. Probrali jsme proč se Kostarice přezdívá Švýcarsko Střední Ameriky a nevynechali ani diskuzi o významu udržitelných projektů a o výzvách a investičních příležitostech, které tyto projekty v současném světě přináší. Při našich debatách jsme mimo jiné nahlédli na vzrušující budoucí plány a připravované projekty týmu Reality Kostarika. Markovi jsme v průběhu večera také položili otázku, zda je pro něj lákavější chata na Slapech nebo vila na Kostarice - celou odpověď vám již brzy ukážeme ve videu na našich sociálních sítích!Nechyběl ani vstup našeho kolegy Marka Popáleného, průkopníka modulárních staveb, který se na akci přenesl v online prostředí přímo z jeho pozemku v Jungle Parku Monterrey, aby nám ukázal pokroky ve výstavbě a zároveň se podělil o dojmy ze života v kostarickém ráji, kam se před několika měsíci přestěhoval společně se svou rodinou.


Toto nezapomenutelné setkání na střeše Tančícího domu nám přineslo nové vhledy a nápady. Jsme nadšení, že můžeme sdílet vášeň a vizi s našimi přáteli, klienty a partnery. Ať už se jedná o investování, o život na Kostarice, nebo o snahu o udržitelný rozvoj, společně si můžeme plnit sny. Pura vida!Comments


bottom of page