top of page

Reality Kostarika na Investičním Summitu GIS 2023: vše o investování v tropickém ráji

Na začátku listopadu jsme měli tu čest zúčastnit se největšího investičního summitu roku, GIS 2023, který proběhl v krásném prostředí Martinického paláce na Pražském hradě. Tato událost byla nejen příležitostí setkat se s významnými osobnostmi v oblasti chytrého investování a podnikání, ale také příležitostí představit naši společnost, Reality Kostarika, jako klíčového hráče na poli realitních investic v zahraničí.


GIS 2023

Investice v zahraničí: otevíráme cesty ke stabilnímu růstu


Ve světě, kde se ekonomické podmínky neustále mění, jsou realitní investice v zahraničí stále více žádané. Na GIS 2023 jsme diskutovali o klíčových výhodách těchto investic. Kostarika, s jejími neuvěřitelnými přírodními krásami a ekologickým přístupem, představuje atraktivní destinaci pro investory hledající dlouhodobou stabilitu.


Výnosnost realitní investice v zahraničí: realita a očekávání


Jedním z klíčových témat, které v naší přednášce nemohlo chybět, byla očekávaná výše výnosu z investice do nemovitosti v tropickém ráji. Diskutovali jsme o metodách, jak správně analyzovat potenciální výnosy a co očekávat při daném druhu investic. Ukázali jsme publiku naše developerské projekty, které nejenže nabízí krásné prostředí, ale také vynikající zhodnocení investice za cenu, která je srovnatelná s cenou garsonky v Praze.


Získání rezidentury na Kostarice: proč a jak na to


Neopomněli jsme ani téma získání rezidentury na Kostarice. Pro investory je povolení k trvalému pobytu často zásadní, promluvili jsme tedy o průběhu celého procesu a o výhodách, které rezidentura nabízí. S realitními investicemi v tropickém ráji získáte povolení k trvalému pobytu již od investice ve výši 150.000 USD, kromě krásné haciendy u moře tedy získáváte také status rezidenta a pakliže byste se chtěli v budoucnu přestěhovat do tropů, do země už nebudete vstupovat jako turista. Více o tomto tématu si můžete přečíst zde.


Mezinárodní odborníci a inspirativní přednášky


Na celé akci vystoupilo více než 50 řečníků a odborníků z odvětví, mezi nimi i legendární investor Mark Mobius nebo Cathie Wood, jejíž jméno patřilo během pandemie mezi ta nejskloňovanější v rámci všech finančních médií. Šéfka investiční firmy Ark Invest ve své strategii sází především na technologické firmy, mezi něž patří například Tesla, Coinbase nebo Roku. Jejich příspěvky poskytly cenné perspektivy na aktuální trendy a budoucnost investičního prostředí. Global Investment Summit 2023 zprostředkoval náhled na komplexní svět investic a pomohl všem zúčastněným i posluchačům v získání inspirace a nových znalostí ohledně dlouhodobých a úspěšných investic. Na záznam z eventu se můžete podívat zde.


GIS 2023

Celkově byla účast na GIS 2023 pro Reality Kostarika velmi obohacujícím zážitkem a jsme nadšeni možností spolupráce s investory, kteří sdílejí naši vášeň pro kvalitní realitní investice a hledají příležitosti v ráji na zemi – na Kostarice. Těšíme se na další událost tohoto typu. Pokud byste měli zájem o další informace ohledně investování v zahraničí, neváhejte se obracet na naše odborníky přes naše webové stránky!

Comments


bottom of page