top of page
XA1_low.jpg

VYBERTE SI OBLAST

Probuďte se s výhledem do nádherných tropických zahrad kopců Sandalo, začněte svůj den obklopeni energií džungle v nádherném soukromí nebo bydlete přímo u panenské pláže.

JUNGLE.jpg

JUNGLE PARK MONTERREY

Džungle známého národního parku Corcovado nabízí soukromí i ty pro ty nejnáročnější. Na každém ze 4 unikátních pozemků s více než 18.000 m² můžete  nerušeně odpočívat ve své rezidenci.

PŘIPRAVUJEME

V PRODEJI

ÚNOR 2023

XA1_low.jpg

DULCE BAY'S HOMES

CAÑAZA

Oblast v blízkosti menšího městečka Caňaza a stejnojmenné pláže je ideální pro kombinaci vlastního bydlení a pronájmu. Jednotlivé pozemky jsou rozděleny na 1.000 a 5.000 m².

PŘIPRAVUJEME

V PRODEJI

ÚNOR 2023

ARCH_LW.jpg

VYBÍRÁME 

NEJHEZČÍ MÍSTA

Nejkrásnější zemi na světě známe mnoho let a právě díky naší dlouholeté zkušenosti a mravenčí práci v budování kontaktů a ověřování společností jsme postupně vybudovali portfolio těch nejlepších pozemků v oblasti. Znalost místního terénu je naším cenným aktivem.

 

Přivlastněte si okamžik a získejte přístup k divům oblasti Puntarenas s vaším domem jako výchozím bodem pro vaše dobrodružství.

Z NAŠÍ NABÍDKY

VIL ČI DOMŮ

Architektka Stephanie M. Valverde interpretovala koncept života v přírodě zasazením svých děl do středu tropické flóry poloostrova Osa. Bydlet v kterékoli rezidenci je jako zažít život uprostřed džungle, v blízkosti moře, obklopeni poletujícími papoušky za pronikavých tónů divoké přírody, z bezpečí úžasného domova.

Naše nemovitosti jsou navíc cenově dostupné, včetně pozemku začínají již od 3.350.000 Kč.

D5_Image_20220719_043928.png
Luxury Home

ZAJIŠŤUJEME 

KOMPLETNÍ SPRÁVU

Pro majitele nemovitostí a naše investory poskytujeme správu krátkodobého i dlouhodobého pronájmu, úklidové služby, ochranu nemovitostí, i služby concierge. Vaší nemovitost tak můžete bez starostí spravovat na dálku.

RÁDI VÁM TAKÉ NA MÍRU NAJDEME JIŽ POSTAVENOU NEMOVITOST*

* Tato nabídka platí u závazných objednávek nemovitostí u naší realitní kanceláře Reality Kostarika či investování v realitním fondu společnosti BH CAPITAL GROUP Holding, a.s. v našich kancelářích v Praze v Tančícím domě či prostřednictvím webových stránek Realitykostarika.cz. 

ZHODNOCENÍ 25% ROČNĚ

Uložte peníze do pozemku a za 5 let jej prodejte. V případě investice 2 mil. Kč do pozemku 2.000 m² bude jeho hodnota za 5 let okolo 6 mil. Kč. Ceny pozemků v severní části Pacifického pobřeží za posledních 5 let vzrostly o více než 300 % a tento trend se očekává i v jižní části země.

1C.jpg
PRICE_MAP.PNG
Luxusní hotelový pokoj

INVESTICE
NA KOSTARICE
SE VYPLATÍ

INVESTICE

VYDĚLÁVEJTE
NA PRONÁJMU

Graf ukazuje cenu ubytování v oblasti Poloostrova Osa / noc (3Q 2022)

Pokud uložíte peníze do pozemku s vilou a 5 let je pronajímáte turistům. V případě investice 5 mil Kč do pozemku 5.000 m² a vily se 2 ložnicemi je za 5 let očekávaný zisk z pronájmu 3,6 mil. Kč. Zhodnocení na pronájmu je tedy 72% za 5 let. Nemovitost můžete navíc prodat s dalším ziskem.

Výnos z pronájmu tedy pokryje například splacení celé investice formou bankovního úvěru na 10 let s úrokem 8 %, viz. mapa.

 

Průměrná obsazenost v roce 2021 činila 65%. Jižní část pacifického pobřeží zažívá velký příliv turistů a ceny ubytování jsou na vzestupu, jedná se o nejhezčí část Kostariky s největší přírodní rozmanitostí a prázdnými plážemi.

Navíc máte po celou dobu vlastní vilu v nejkrásnějším místě na planetě, k dispozici pro Vaší dovolenou nebo zimní pobyt, ale i jako útočiště pro případ nestability v Evropě.

XA3_low.jpg
tropické Listy

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Nechte nám číslo, ozveme se vám se speciální nabídkou.

Údaje zpracujeme dle Zásad zpracování osobních údajů za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.

* pole označená tímto symbolem jsou povinná.

bottom of page