top of page

TROPICKÁ ZAHRADA V CENĚ
PRODLOUŽENÍ AKCE DO
31.08.2023

Poznámka: Tato nabídka platí v rámci nákupu nemovitosti u naší společnosti v hodnotě od 3.350.000 Kč. Na pozemku je poté zdarma vytvořena tropická zahrada.

Všechna data jsou platná k 1. srpnu 2023. Pro sjednání schůzky či vypracování individuální nabídky kontaktujte obchodní oddělení na telefonním čísle +420 234 274 747.

UKÁZKA Z NAŠÍ NABÍDKY

Poznámka: Chtěli byste vidět celou naší nabídku či vypracovat individuální výběr nemovitostí? Kontaktujte nás zde.

Tropická zahrada

Nové vily v Jungle Park Monterrey

Vily do osobního vlastnictví právě v prodeji.

POLOOSTROV

OSA

MOŽNOST ÚPRAVY NA PŘÁNÍ

PLÁŽ DO 10-TI MINUT

KOMPLETNĚ OFF-GRID

Ceny již od 215.830 EUR | 5.132.437 Kč

X12_edited.jpg

JUNGLE PARK MONTERREY

PROJEKT

Poznámka: Všechna data jsou platná k 1. březnu 2023, pokud není uvedeno jinak. Nemovitostní fond zajišťuje investiční společnost BH CAPITAL GROUP Holding, a.s., se sídlem Jiráskovo nám. 1981/6, Praha 2, budova Tančící dům. Pro sjednání schůzky či vypracování individuální nabídky kontaktujte obchodní oddělení na telefonním čísle +420 234 274 747.

PROČ S NÁMI?

Majitelům nabízíme specializované poradenství při prodeji i pronájmu jejich nemovitostí. Klientům hledajícím nemovitost k bydlení či na investici poskytujeme profesionální poradenské služby.

ROMÁN NA KOSTARICE

Marka Vašuta není třeba představovat. Každý si pamatuje jeho skvělé filmy a nezapomenutelný charismatický hlas. Přinášíme vám rozhovor po návratu ze společné cesty po Kostarice.

BLOG

2.jpg

 LIFESTYLE

AKTIVITY V OBLASTI

Kostarika je vyhlášeným spirituálním místem pro svůj klid, rájem surfařů pro své pacifické vlny či pozorovatelů unikátních druhů fauny a flóry. 

 

Je libo tropické ovoce přímo ze stromu? Čerstvou rybu z místní restaurace, či rovnou vyrazit na tropický festival do středu jungle?

OBJEVTE POLOOSTROV OSA

Žít v Kostarice znamená odemknout neomezené možnosti a zažít život plný přírodních dobrodružství. Odpojte se a obnovte svou energii každý den.

 

Život plyne trochu jinak, když jste obklopeni tropickou přírodou. Poznávejte největší diverzitu planety a okuste tropického ovoce z vlastní tropické zahrady.

Tropical Beach

VÁŠ DOMOV
NA PŘÁNÍ

Pro naše klienty realizujeme různé druhy staveb dle jejich požadavků. Ve spolupráci s naším architektonickým studiem jsme postupem času dosáhli nejoptimálnějšího řešení. Rádi vás provedeme celým procesem od výběru vhodného pozemku, druhu stavby, interiérů až po případné vyřízení rezidenčního pobytu či občanství. Následně zajišťujeme služby správy vaší nemovitosti od úklidu, ochrany až po její pronájem.

Golfové hřiště Letecký snímek
modré Hummingbird
XA3_low_edited.jpg
XA1_low.jpg

ZDE JE VÁŠ 
PLÁN ÚNIKU

Kostarika je nyní nejlepším místem k žití. 

PROZKOUMEJTE KOSTARIKU Z PRAHY DÍKY TECHNOLOGII VIRTUÁLNÍ REALITY*

VR.png

* Tato nabídka platí u závazných objednávek nemovitostí u naší realitní kanceláře Reality Kostarika či investování v realitním fondu společnosti BH CAPITAL GROUP Holding, a.s. v našich kancelářích v Praze v Tančícím domě. Vyzkoušejte technologii VRX a ponořte se do krásného světa Kostariky z pohodlí.

bottom of page